Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Przez pogodę lodowisko będzie otwarte dopiero w 2023 roku

Dodatnie temperatury w ostatnich dniach nie sprzyjają utworzeniu odpowiednich warunków dla miejskiego lodowiska. Dziś Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował: "Warunki atmosferyczne, które napotkaliśmy na końcowym etapie tworzenia lodowiska są bardzo niekorzystne. Wysokie temperatury, wiatr i deszcze powodują brak możliwości utworzenia odpowiedniej grubości warstwy lodu, abyśmy mogli wszyscy wspólnie cieszyć się tą zimową atrakcją. Ostatni dzień roku 2022, a także pierwszy dzień nowego roku to skrajnie niekorzystne warunki pogodowe (powyżej 12 stopni ciepła, deszcz i wiatr) do utrzymywania lodowiska, a co dopiero do jego budowania. W związku z tym przypuszczalna data otwarcia lodowiska to 3 lub 4 stycznia  (jeżeli temperatura powietrza będzie się obniżać zgodnie z prognozą pogody)".

 
reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama