Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gdzie się bawić w Sylwestra i Nowy Rok w Kołobrzegu?

Przed nami ostatni wieczór 2022 roku. Część osób ma już plany na ten wyjątkowy czas. Wszyscy ci, którzy z decyzją zwlekali do ostatniej chwili, wciąż mają w czym wybierać. Dyskoteki, restauracje czy hotele przygotowały specjalną ofertę na sylwestrową noc. Gdzie w Kołobrzegu można się bawić w Sylwestra 2022? Gdzie spędzić Nowy Rok? W tym roku wiele miast, w tym Kołobrzeg, zrezygnowało z  organizacji miejskiego Sylwestra. Według wielu włodarzy miast głównym powodem takich decyzji jest konieczność wprowadzenia oszczędności. Plenerowe powitanie Nowego Roku zaplanowały mniejsze miejscowości lub te, w których telewizje ogólnopolskie zorganizowały swoje imprezy.

Jak sytuacja wygląda w Kołobrzegu? Czy jest szansa na spędzenie go "last minute"? Ceny za wstęp są różne. Najtańsze wejściówki można kupić już za 50 a najdroższe nawet do 600 od osoby. Wszystko zależy jednak od miejsca i oferty składającej się na cenę biletu (posiłki, napoje, loże, muzyka na żywo itd.). Zajrzeliśmy do oferty kołobrzeskich dyskotek. W "Undergrandzie" wejściówka na dzisiejszą imprezę kosztuje 100 zł, cena zawiera toast oraz pokaz sztucznych ogni. Z kolei dyskoteka w hotelu "Aquarius" jest już droższa, wstęp 530 zł od osoby w tym drink powitalny o godz. 21:00, bufet, alkohole oraz napoje bezalkoholowe bez ograniczeń.

W kołobrzeskich hotelach i restauracjach ceny są zbliżone. W kołobrzeskiej "Fregacie" zabawa na jednej z dwóch sal kosztuje 600 zł od osoby, tyle samo zapłacimy za Sylwestra w klimacie PRL w hotelu "Baltic Plaza". Za 50 zł dzisiejszą noc spędzić możemy nad morzem w "Beach Box", cena 50 zł, tort noworoczny, zimne ognie, możliwość rezerwacji stolika. "Mamma free people space": cena 100 zł, powitalny drink, deska przekąsek, zupa, gry i zabawy. "Fuego" cena 290 zł, Sylwestrowy Festiwal Tapasów, start godz. 20:30. Na imprezę zaprasza także "Wichłacz Bistro Bar", na imprezie Dj, dancefloor, specjalne menu, sylwestrowe koktajle. Swoją noc sylwestrową mogą też spędzić dzieci w "Babakubie". Centa to 390 zł za dziecko w cenie: impreza, zajęcia plastyczne, sylwestrowe animacje, pokaz sztucznych ogni, przekąski, kolacja, śniadanie.

Jak udało nam się ustalić dzwoniąc po kołobrzeskich hotelach w większości 100 procent miejsc jest wyprzedanych w pakietach pobytowych. W tym roku bardzo dużo gości przybyło z Niemiec.

Nowy Rok można też powitać w niedzielę o 15:00 w kołobrzeskiej katedrze podczas Koncertu Noworocznego. Wstęp płatny. Do Kina Wybrzeże wybrać się można dopiero 2 stycznia. Na lodowisko musimy poczekać przynajmniej do 3-4 stycznia, gdyż warunki pogodowe nie sprzyjają tworzeniu tafli lodowej. A szkoda, bo zawsze 1 stycznia na lodowisku zjawiały się tłumy.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama