Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

28 maja 2023    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2023    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Marcelina, pierwszą kołobrzeżanką urodzoną w 2023 roku

Dopiero po dwóch dniach na świat przyszła pierwsza kołobrzeżanka w roku 2023. Regionalny Szpital w Kołobrzegu poinformował, że Marcelinka na świat przyszła dziś 2 stycznia o 5:32, waży 3,10 kg i mierzy 53 cm. Otrzymała również 9 punktów w skali Apgar. Rodzicom Pani Oliwii i Panu Sebastianowi życzymy zdrowia i powodzenia. Oby wychowanie Marceliny było czasem wszelkich sukcesów i radości.

Rodzice otrzymali upominki od starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego oraz prezydent Miasta Anny Mieczkowskiej.

Co ciekawe w roku 2022 również pierwszą kołobrzeżanką była również dziewczynka o imieniu Julia, która urodziła o 5:34 ale dopiero 7 stycznia.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama