Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

28 maja 2023    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2023    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wyjazd z darami na Ukrainę

W poniedziałek 2 stycznia 2023 roku po raz piąty na Ukrainę wyjeżdżają kołobrzescy ratownicy medyczni z darami od mieszkańców powiatu kołobrzeskiego i Kołobrzegu. Panowie wiozą między innymi do Charkowa produkty spożywcze i chemiczne, odzież, obuwie, zabawki dla dzieci, sprzęt medyczny oraz 11 agregatów. W ramach akcji kołobrzeżanie odwiedzą także dzieci z sierocińca w Iwano-Frankowie. Natomiast 6 stycznia w obchodzone na Ukrainie Boże Narodzenie ratownicy rozdadzą 300 paczek żywieniowych dla potrzebujących. W całą akcję humanitarną zaangażował się również starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski. Jeszcze przed wyjazdem konwoju starosta osobiście pożegnał panów, życząc im bezpiecznej podróży. Wyjazd będzie trwał 10 dni. Wśród darczyńców znaleźli się: OSP Korzystno, POSP Tryton Kołobrzeg oraz harcerze z Bałtyckiego Morskiego Hufca w Kołobrzegu.

5 marca 2023 roku mija rok od pierwszego wyjazdu kołobrzeskiego konwoju z pomocą humanitarną na Ukrainę. W tym dniu zaplanowany został kolejny wyjazd z darami.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama