Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

30 maja 2023    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2023    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ruszają prace na sieci wodociągowej na ulicy Dubois

„Miejskie Wodociągi i Kanalizacja” Sp. z o.o. w Kołobrzegu informuje, że od dnia 3 stycznia 2023r. zostały rozpoczęte prace polegające na przebudowie sieci wodociągowej w ulicy Stanisława Dubois w Kołobrzegu (od skrzyżowania ulic Armii Krajowej do ulic Giełdowej).

W ramach tej inwestycji zostanie wyłączona z eksploatacji stara sieć wodociągowa i wybudowana nowa z tworzywa PE łącznej długości ponad 334 mb, przepięcia istniejących budynków oraz wymienione zasuwy i hydranty.

W celu ograniczenia niedogodności prace będą wykonywane metodą przewiertu sterowanego, a planowany termin zakończenia zadania to 31 stycznia 2023r.
Prosimy mieszkańców o zwracanie uwagi na zmiany organizacji ruchu i za utrudnienia przepraszamy. - informują wodociągi.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama