Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Strzelnica miała być gotowa do 20 stycznia, ale nie będzie

Członkowie Klubu Strzeleckiego Kołobrzeg regularnie obserwują, jak postępuje budowa nowej 25-metrowej strzelnicy pneumatycznej przy Hali Milenium. Jeszcze przed nowy rokiem trwały prace we wnętrzu, związane z wylaniem posadzki, podłączeniem kanalizacji, a także ociepleniem stropu. Prace postępują, ale zbliża się termin pierwotnego zakończenia inwestycji. Umowę na zrealizowanie zadania podpisano 25 kwietnia 2022 roku. Zadanie miało zostać zakończone do 20 stycznia stycznia 2023 roku.

Jak informuje nas Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta, umowa była aneksowana i przedłużona. Przyczyną tego jest fakt, że podczas prowadzenia prac ziemnych natrafiono na stary fundament po budowie Hali Milenium, którego nie było w projekcie, a który przeszkadzał w budowie nowego obiektu. Fundament trzeba było rozebrać, a prace uległy przedłużeniu. Nowy termin zakończenia prac to 7 marca 2023 roku.

Fot. Klub Strzelecki Kołobrzeg


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama