Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ławka solarna na Skwerze 750-lecia na trzy USB

Na Skwerze 750-lecia przy placu zabaw stanęła ławka. Dziś na profilu facebookowym prezydent Anny Mieczkowskiej pojawiła się informacja, że to nie jest taka zwykła ławka, ale ławka solarna. Siedzenie składa się z ogniw, które ze słońca wytwarzają prąd. Efekt "wow" zadziałał. Nasz reporter poszedł i sprawdził, ale ponieważ nie było już słońca, niewiele naładował. To znaczy ławka działa, gdy jest słońce - jak sama nazwa mówi, to jakby radni chcieli oddawać na gwarancję. Można ładować trzy urządzenia jednocześnie. Są dwa USB 2.0 i jedno 3.0. I jeszcze, żeby ładować na przykład telefon w pełni wydajnie, na ławce nie można za specjalnie siedzieć, bo wtedy zasłania się ogniwa. A wiadomo, patrz punkt 1, nie ma słońca, nie ma prądu. Zapytaliśmy o cenę tego urządzenia, ale jak powiedział nam Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta, zostało ono zakupione wraz z wyposażeniem placu zabaw podczas realizowania inwestycji. Podsumowując, urządzenie ciekawe, na pewno przyda się tym, którzy zużywają dużo energii na smartfonach na placach zabaw. Pamiętajcie tylko o zabraniu własnego przewodu USB.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama