Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kołobrzeg w rocznym "Rankingu Mazura" - to się nam udało...

Jak zrobić, żeby o naszym mieście mówiono za darmo w ogólnopolskiej telewizji? A jak zrobić, żeby się jeszcze z tego śmiali? Wystarczy, żeby radni tak zmienili dokumenty planistyczne, co w konsekwencji pozwoli wybudować taki budynek, jak ten na ulicy Młyńskiej. I choć nasz portal ujawnił tę sprawę jako pierwszy i to jeszcze przed Bożym Narodzeniem w 2021 roku (zobacz), to większość mediów ogólnopolskich zajęła się tą sprawą już w minionym, czyli 2022 roku. I tak redaktor Mazur umieścił to w swoim rocznym podsumowaniu.

Możliwość zakupu lokalu z miejscem postojowym niedaleko kołobrzeskiego cmentarza, kilkaset metrów od mieszkania, budzi uśmiech i politowanie w całej Polsce. Takie cuda możliwe tylko w Kołobrzegu. Bo gdyby nie te miejsca parkingowe przy cmentarzu, nie zgadzałyby się wskaźniki. Nic zrobić nie mogą urzędnicy, gdy przepisy pozwalają na takie działania deweloperom. Polacy mogą się pośmiać, a temat ten staje się kołobrzeskim hitem eksportowym. Przewodnicy o tym przypadku opowiadają nawet wycieczkom. Trudno tylko powiedzieć, czy z tego być dymnym, czy jednak kpić...

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama