Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Koniki Kołobrzeskie - zgłoś swojego kandytata

Każdego roku Prezydent Miasta Kołobrzeg wyróżnia tych, którzy w sposób szczególny angażowali się w życie kołobrzeżan, przyczynili się do rozwoju oraz promocji miasta, odnieśli sukcesy o zasięgu ponadregionalnym. W ręce takich osób, instytucji czy podmiotów gospodarczych trafią statuetki Konika Kołobrzeskiego. Zachęcamy wszystkich mieszkańców, stowarzyszenia, zakłady pracy, kluby do składania wniosków o przyznanie nagrody wraz z krótkim uzasadnieniem.Wnioski można składać w terminie do 20 stycznia 2023 r. do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miasta Kołobrzeg.

Druk wniosku dostępny jest na stronie www.i-kolobrzeg.pl oraz w Biurze Obsługi Klienta UM - wejście przy Straży Miejskiej.

Wnioski składać mogą:

- organizacje społeczne i stowarzyszenia działające w Mieście Kołobrzeg

- obywatele - mieszkańcy Kołobrzegu w liczbie przynajmniej 20 osób

- podmioty gospodarcze działające w Mieście Kołobrzeg.

Koniki Kołobrzeskie 2023 zostaną wręczone podczas uroczystej gali 28 stycznia w Regionalnym Centrum Kultury.

W ubiegłym roku statuetki zdobyli Gang Maluchów i Klub Pioniera.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama