Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

28 maja 2023    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2023    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

To nie był granatnik, wystarczyła petarda w szkolnej toalecie

Do tego incydentu doszło dwa dni temu w jednej z męskich toalet Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza. Jeden z uczniów w towarzystwie kolegów postanowił, aby w jego szkole wydarzyło się coś "wybuchowego". Wrzucił więc do toalety odpaloną petardę. Eksplozja spowodowała poważne zniszczenia. Siły rażenia petardy chyba nikt się nie spodziewał. Po incydencie zwołano w szkole apel, dyrekcja zagroziła konsekwencjami. Następnego dnia sprawca sam zgłosił się do gabinetu. Została z nim przeprowadzona rozmowa, zostały też wyciągnięte konsekwencje. Jak udało nam się ustalić poniesie on też koszty naprawy uszkodzeń, przeprosił on również za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama