Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Miasto ogłasza konsultacje społeczne w sprawie integracji z Korzyścienka

"Uchwałą Rady Miasta Kołobrzeg rozpoczęliśmy proces integracji osady Korzyścienko z Kołobrzegiem, dzięki czemu możemy pozyskać 123 ha dodatkowych terenów. To niezwykle ważne wydarzenie w historii naszego Miasta, które pozwoli rozszerzyć ofertę inwestycyjną i pozyskać nowe firmy z innych branż niż hotelarstwo i turystyka. Będziemy mogli uniezależnić się od koniunktury jednej branży oraz oferować pracę w nowych zawodach. Kolejni inwestorzy to także dodatkowe wpływy do naszego miejskiego budżetu, dzięki którym możliwe będą nowe inwestycje" - informuje kołobrzeski magistrat.

Informacje na temat konsultacji dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta Kołobrzeg (BIP – zakładka Ważne Informacje > Konsultacje Społeczne), na stronie internetowej www.kolobrzeg.pl, na stronie internetowej www.integracja.kolobrzeg.eu, na tablicy informacyjnej Urzędu Miasta Kołobrzeg.

Konsultacje przeprowadzone będą z wykorzystaniem papierowej ankiety konsultacyjnej zawierającej pytanie o następującej treści:
„Czy jesteś za zmianą granic Gminy Miasto Kołobrzeg polegającą na włączeniu do Gminy Miasto Kołobrzeg części sołectwa Korzystno z Gminy Kołobrzeg?”
Wyrażenie opinii polega na odpowiedzi na zadane w ankiecie pytanie poprzez umieszczenie jednorazowo znaku „X” w wybranej jako odpowiedź rubryce: „JESTEM ZA”, „JESTEM PRZECIW” lub „WSTRZYMUJĘ SIĘ”. Brak postawienia znaku „X” lub postawienie znaku „X w więcej niż jednej rubryce uznane zostanie za brak wyrażenia opinii.
Na formularzu ankiety konsultacyjnej należy wpisać swoje dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę wypełnienia ankiety, zaznaczyć nazwę dzielnicy oraz złożyć własnoręczny podpis.
Ankieta, która nie będzie zawierała wypełnionych wszystkich wymaganych pól i hologramu nie będzie brana pod uwagę.
Każdy mieszkaniec może wyrazić opinię poprzez jednorazowe wypełnienie ankiety.

Formularz ankiety zostanie udostępniony w punktach konsultacyjnych:
- w siedzibie Urzędu Miasta Kołobrzeg- Biuro Obsługi Klientów ul. Ratuszowa 12, od 16 stycznia do 14 lutego (od poniedziałku do piątku) w godz.7.30 - 15.30;
- w Kołobrzeskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Unii Lubelskiej 33B, od 16 stycznia do 14 lutego (od poniedziałku do piątku) w godz. 8.30 - 15.00;
- w Regionalnym Centrum Kultury ul. Solna 1 w dniu 19 stycznia (czwartek) w godz. 15.30 - 19.00;
- w Regionalnym Centrum Kultury ul. Solna 1 w dniu 28 stycznia (sobota) w godz. 17.00 - 20.00;
- w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (Hala Milenium) ul. Łopuskiego 38 w dniu 4 lutego (sobota) w godz. 17.00 - 20.00;
- w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (Hala Milenium) ul. Łopuskiego 38 w dniu 11 lutego (sobota) w godz. 17.00 – 20.00;
- w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji ul. Łopuskiego 38 w dniu 13 lutego (poniedziałek) w godz. 8.00 - 17.00.

Wypełnione ankiety będzie można złożyć w miejscach ich udostępnienia.
Raport z wynikami konsultacji zostanie opublikowany w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej www.kolobrzeg.pl, na tablicy informacyjnej Urzędu Miasta Kołobrzeg oraz przedłożony Radzie Miasta Kołobrzeg.
Proces konsultacji prowadzi – koordynuje Joanna Pawlak Pełnomocnik Prezydenta ds. budżetu obywatelskiego i partycypacji społecznej, tel. 94 35 51 590, email: j.pawlak@um.kolobrzeg.pl.

O swoich konsultacjach poinformowała również Gmina Kołobrzeg - ogłoszenie znajduje się na stronie www gminy : Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji społecznych z mieszkańcami Gminy w sprawie proponowanej zmiany granic administracyjnych Gminy Kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama