Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Był poszukiwany 2 listami gończymi, został zatrzymany

Od dwóch lat prowadzono poszukania mieszkańca Kołobrzegu za którym sąd wydał dwa listy gończe. Powodem jego problemów z prawem było naruszenie przepisów karnych. Za swoje czyny miał odbyć karę 6 miesięcy pozbawienia wolności, ale skutecznie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci udali się w miejsce w którym z pozyskanych informacji mógł się znajdować. 48-latek otworzył drzwi funkcjonariuszom i był wyraźnie zaskoczonych ich obecnością. Zgodnie z treścią listów gończych został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia łącznej kary pozbawienia wolności na okres 6 miesięcy.

To kolejny raz kiedy to dzięki skutecznym działaniom policjantów osoba nie uniknie odpowiedzialności karnej i odbędzie zasądzoną karę.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama