Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kierował pomimo sądowego zakazu

26-letni mieszkaniec powiatu kołobrzeskiego musiał zakończyć jazdę samochodem po tym, jak 12 stycznia jego pojazd zatrzymali do kontroli drogowej w Kołobrzegu funkcjonariusze z miejscowej Placówki Straży Granicznej. Mężczyzna kierował pomimo sądowego zakazu.

Kierujący nie miał prawa jazdy. Po sprawdzeniu w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców okazało się, że postanowieniem Sądu Rejonowego w Kołobrzegu w sierpniu 2022 roku został na niego nałożony 2-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości samochód mężczyzny został odholowany na parking, a dokumentację procesową Straż Graniczna przekaże kołobrzeskiej Policji. 

Kto nie stosuje się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama