Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jaka jest punktualność pociągów w Kołobrzegu?

Sporo osób pyta czasami o punktualność pociągów n kołobrzeskiej stacji, biorąc pod uwagę częste spóźnianie się Pendolino relacji Kraków Główny - Kołobrzeg. Urząd Transportu Kolejowego udostępnił dane m.in. z województwa zachodniopomorskiego. W przypadku stacji Kołobrzeg, punktualność składów osiąga ponad 90 procent połączeń w skali roku. To bardzo dobry wynik, bo najwyższy w regionie.

Kołobrzeska stacja ma także bardzo dobry wskaźnik wymiany pasażerskiej, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców powiatu kołobrzeskiego. Warto zauważyć, że nasz powiat jest dość mały, a także liczba połączeń mniejsza niż w Koszalinie czy Stargardzie, czy Szczecinie.
reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama