Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Policjanci ujawnili w mieszkaniu kilogram narkotyków

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu podczas czynności służbowych uzyskali informację, że w jednym z kołobrzeskich mieszkań trzech mężczyzn przechowuje substancje zabronione. Po uzyskaniu informacji policjanci udali się pod wskazany adres. W lokalu przebywało dwóch mężczyzn w wieku 25 i 29 lat, którzy zaprzeczyli, by w wynajmowanym mieszkaniu znajdowały się narkotyki. Mimo to policjanci dokonali przeszukania podczas którego ujawnili worki plastikowe z zapięciami strunowymi, które były wypełnione skrystalizowaną substancją – narkotykiem, o łącznej wadze 1 kilograma. Policjanci znaleźli także wagę i inne przedmioty służące do dzielenia substancji narkotycznych na porcje.

W toku prowadzonych działań kryminalni ustalili miejsce przebywania trzeciego, 32-letniego, podejrzanego mężczyzny i dokonali jego zatrzymania. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych. Sąd zadecydował także o zastosowaniu wobec nich środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwa mężczyźni mogą usłyszeć wyroki nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

foto KPP Kołobrzeg

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama