Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kto dostanie Konika? Dziś zebrała się dziennikarska kapituła

Dziś zebrała się dziennikarska kapituła, która wybrała trzech pretendentów do statuetki "Konika". Każdego roku Prezydent Miasta Kołobrzeg wyróżnia tych, którzy w sposób szczególny angażowali się w życie kołobrzeżan, przyczynili się do rozwoju oraz promocji miasta, odnieśli sukcesy o zasięgu ponadregionalnym. W ręce takich osób, instytucji czy podmiotów gospodarczych trafią statuetki Konika Kołobrzeskiego. Drugiego "Konika" przyznają dziennikarze kołobrzeskich i regionalnych redakcji. Po długiej dyskusji dziennikarze nominowali w kolejności alfabetycznej Monikę Dziedzic - dyrektorka Miejskiej Biblioteki Publicznej, Darka Jakubowskiego - grafik, to jemu zawdzięczamy kołobrzeskie Mariany oraz Ewa Wiśnios - Fundacja Ogon do Góry.

Laureata nagrody poznamy podczas gali w Regionalnym Centrum Kultury, która odbędzie się 28 stycznia.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama