Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ponad 3 mln zł na prowadzenie schroniska

Stowarzyszenie "Reks" złożyło ofertę dla gminy Miasto Kołobrzeg na kwotę 3 mln zł na prowadzenie schroniska przez okres 3 lat. Miasto planowało o wiele mniej, ale jak słyszymy w magistracie, zmiana przepisów wymusiła na gminie prowadzenie całodobowej opieki na zwierzętami w schronisku, bo będzie generowało wyższe koszty zatrudnienia pracowników. Urząd Miasta Kołobrzeg wskazuje, że wzrost kosztów zatrudnienia, a także ogólny wzrost kosztów, przede wszystkim energii i paliw, wpływa na wysokość oferty "Reksa". Miasto nie ma wyjścia i na ofertę stowarzyszenia się zgodzi. "Reks" jako jedyny złożył propozycję w przetargu. Zgodę na zwiększenie wydatku będzie musiała zaakceptować Rada Miasta Kołobrzeg.

Na zdjęciu wprowadzającym jest kotka z okolic ul.Grottgera, która czeka na właściciela w kołobrzeskim schronisku. Tęskni za nowym właścicielem i domem.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama