Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2023    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2023    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kiedy działkowcy doczekają się mostu na działkach?

1 czerwca 2022 roku żołnierze z 2. Inowrocławskiego Pułku Inżynieryjnego zamontowali modułowy most, który umożliwia bezpieczny dojazd na ogródki działkowe znajdujące się przy ulicy VI Dywizji Piechoty. Stary musiał zostać wyłączony z użytku ze względu na jego zły stan techniczny i możliwość zawalenia się. Między styczniem, a czerwcem 2024 roku most musi zostać zdemontowany i zwrócony do zasobów armii. Co dalej z budową nowego mostu? Pytali nas o to działkowcy. Sprawdziliśmy to w Urzędzie Miasta, na nasze pytanie odpowiedział rzecznik prasowy prezydenta Michał Kujaczyński. - Jeśli chodzi o most to trwa projektowanie - projekt wraz z pozwoleniami ma być gotowy w połowie roku. Wtedy mając kosztorys będziemy chcieli to zadanie wprowadzić do budżetu.

Jest więc szansa, że pierwsze prace rozpoczną się jeszcze w tym 2023 roku.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama