Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2023    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2023    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Od 1 lutego zmieniają się trasy autobusów linii nr 4,5,6 [wideo]

Prezes Komunikacji Miejskiej Michał Jaczyński na zwołanej dziś konferencji prasowej zapowiedział zmiany, które spółka wprowadza od 1 lutego tego roku. Zmianie ulegną trasy trzech linii 4 oraz 5, zlikwidowana zostanie linia numer 2. A autobus linii numer 3 zostanie tylko i wyłącznie funkcjonujący w sezonie letnim. Zmiany te są kompromisem pomiędzy wzrastającymi w zawrotnym tempie kosztami Spółki, a potrzebami mieszkańców, przedstawianymi przez nich na spotkaniach z Panią Prezydent i Prezesem Spółki. Na zdjęciach poniżej przedstawione są nowe trasy tych autobusów. Kolor czerwony to trasa dotychczasowa, kolorem żółtym zaznaczono nowe trasy.

Przez najbliższy miesiąc, Prezes Spółki prosi o zgłaszanie do niego wszelkich sugestii mających na celu zmiany godzin odjazdów, bądź informacji o powstałych po zmianach problemach. W miarę możliwości, sugestie te wejdą w życie od marca. Adres mailowy do zglaszania uwag: m.jaczynski@km.kolobrzeg.pl

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama