Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Remontują Nabrzeże Barkowskie, czyli lifting po czasach PRL

Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego "Hydrobud" Adama Dzika prowadzi prace związane z remontem Nabrzeża Barkowskiego. Zakres inwestycji obejmuje prace techniczno-budowlane nabrzeża oraz jego infrastruktury, montaż nowych urządzeń odbojowych, przebudowę oświetlenia na placu i inne działania elektryczne, wykonanie kanalizacji deszczowej i sanitarnej, wykonanie sieci hydrantowej i wodnej.

Podczas prac okazało się, że nabrzeże zbudowane w okresie funkcjonowania PPUiR "Barka" było niezwykle słabe. Pod nawierzchnią znajdował się piasek plażowy. Podczas stosowania większych obciążeń, nawierzchnia zaczęła osiadać, aż powstało sporej wielkości zagłębienia. Obok wymiany nawierzchni, modernizacji poddawana jest także ścianka Larsena.

Koszt inwestycji to ponad 9,5 mln zł.
reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama