Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zmiany w Urzędzie Miasta. Będzie nowy sekretarz?

Ewa Pawłowska pożegnała się z pracą w kołobrzeskim magistracie. Została sekretarzem miasta w 2019 roku, gdy jednocześnie Ewa Pełechata awansowała na zastępcę prezydenta ds. gospodarczych (zobacz). Nastąpiło to w 2019 roku. Potem atmosfera wokół Ewy Pawłowskiej uległa nieco zagęszczeniu, a po jej powrocie z dłuższej nieobecności, rozpoczęła pracę w pomieszczeniach urzędowych przy ul. Żurawia. Sprawą tą interesowali się radni (przeczytaj). Dziś misja sekretarza dobiegła końca. Jak wynika z naszych informacji, Ewa Pawłowska przeszła na emeryturę. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób i kto obejmie funkcję sekretarza w magistracie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama