Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Radni ograniczyli działania pielęgnacyjne w Alei Platanów

Miasto wniosło do Rady Miasta Kołobrzeg o zgodę na prowadzenie prac pielęgnacyjnych na pomniku przyrody, jakim jest Aleja Platanów Klonolistnych wzdłuż ul. Łopuskiego. Jest to ponad 70 pięknych drzew, które wymagają działań pielęgnacyjnych. Jak informowała Ewa Pełechata, zastępca prezydenta miasta ds. gospodarczych, generalnie, miasto chce usuwać posusz w drzewach. Natomiast nie będzie tam formowania koron, co zostało zapisane w projekcie uchwały. Tematem zainteresował się na ostatniej sesji Rady Miasta radny Krzysztof Plewko, wskazując, że miasto nie jest uprawnione do formowania koron, bo to wymaga uzyskania stosownych pozwoleń. Ostatecznie, projekt przegłosowano. Pracom będziemy się przyglądać.

Fot. archiwum

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama