Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Konik dla Darka Jakubowskiego i International Dance Academy

W Regionalnym Centrum Kultury odbyła się gala kołobrzeskich "Koników" w ramach spotkania noworocznego prezydent Anny Mieczkowskiej. Po raz pierwszy po okresie pandemii, możliwe było spotkanie oraz oficjalne wręczenie statuetek. W części pierwszej, Kapituła Dziennikarska, która do nagrody nominowała Monikę Dziedzic, Darka Jakubowskiego oraz Ewę Wiśnios, obwieszczono, że "Konik" wędruje do Darka Jakubowskiego, który w historii naszego miasta zapisał się stworzeniem kołobrzeskiego "Mariana". Kapituła skupiona wokół prezydenta miasta, nominowała zgodnie z regulaminem: Romualda Wiśniewskiego, Monikę Buśko-Kuś, Janusza Lubińskiego, Genowefę Zawadzką, Ryszarda Kalicińskiego, Elżbietę Polak, Sandrę Kielnik-Kałużny oraz International Dance Academy z Kołobrzegu. I właśnie do tej ostatniej instytucji powędrował kołobrzeski "Konik". Warto przypomnieć, że International Dance Academy powstała w 2003 roku z inicjatywy Grzegorza Majewskiego.

Spotkanie poprowadził Oliwier Janiak, a z koncertem wystąpiła Kasia Cerekwicka.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama