Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

23 września 2023    |    Imieniny: Tekla, Bogusław
23 września 2023    
    Imieniny: Tekla, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Specjalny pociąg WOŚP wjechał do kołobrzeskiego portu [foto/wideo]

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra od rana na ulicach Kołobrzegu. Dworzec PKP był dziś mocno zatłoczony, punktualnie o 11.23 na stację wjechał specjalny pociąg ze Szczecina, który po których manewrach wraz z młodzieżową orkiestrą w środku i wszystkimi chętnymi przejechał pod kołobrzeską latarnię. Tam jako eskorta czekał już kołobrzeski Gang Maluchów. Jak wyglądał wjazd na stację i do kołobrzeskiego portu możecie zobaczyć w materiale wideo. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia wszystkich miejsc w których gra dziś orkiestra, Biblioteka na Ogrodach, Plac przed Ratuszem, Mariacka i oczywiście Hala Milenium.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama