Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kołobrzeskie Światełko do Nieba [wideo]

W Kołobrzegu dobiegł końca 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która, w co nie wątpi nikt o dobrym sercu, będzie grała do końca świata i jeden dzień dłużej. Liczone są nadal pieniążki, ale najważniejsze, obok integracji mieszkańców, było posłane wieczorem światełko do nieba. Finał odbył się w kołobrzeskiej Hali Milenium, gdzie punktualnie o godzinie 20 odpalono światełko do nieba w nietypowej formie. Na zewnątrz czekały również 3 pojazdy marki Tesla, które zaprezentowały swoje możliwości przy hymnie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcom za ofiarność i chęć niesienia innym podziękowała prezydenta Anna Mieczkowska oraz koordynator Maciej Mądrowski.

Więcej w materiale wideo.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama