Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Anna Mieczkowska trafiła do szpitala, przeszła zabieg

Informację tę potwierdził rzecznik Michał Kujaczyński, trafiła ona także na profil prezydenta. Anna Mieczkowska w niedzielny wieczór trafiła do szpitala. Przewieziono ją na blok operacyjny, gdzie przeszła zabieg. Prezydent Kołobrzeg przez cały dzień kwestowała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a następnie uczestniczyła w Światełku do Nieba w Hali Milenium (na zdjęciu). Niektórzy twierdzą, że już wówczas źle się czuła. Na Facebooku nazwano to "kontuzją".

Anna Mieczkowska czuje się dobrze. Obecnie przebywa w sali pooperacyjnej. Jak mówią jej współpracownicy, ma zamiar wrócić do pracy już za tydzień.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama