Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Znamy szczegóły wypadku w Grzybowie

Jak już wiecie z naszego portalu wczoraj po godzinie 21 doszło do wypadku na ulicy Grzybowskiej za oczyszczalnią w kierunku Grzybowa. Pisaliśmy o tym tutaj. Dziś udało nam się uzyskać więcej oficjalnych informacji. To 44 - letnia obywatelka Białorusi, doprowadziła wczoraj do czołowego zderzenia dwóch pojazdów, w wyniku czego oba wpadły przodami do rowu. Sprawczyni została po opatrzeniu przewieziona do kołobrzeskiego szpitala w celu pobrania krwi do badań na obecność alkoholu i narkotyków. Policjanci zatrzymali jej również prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Jej samochód nissan na kołobrzeskich numerach rejestracyjnych został odholowany wczoraj na policyjny parking. Kierowca citroena został przewieziony do kołobrzeskiego szpitala na badania, uskarżał się na ból kręgosłupa i miał uraz nogi. Po badaniach wrócił do domu. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi kołobrzeska policja.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama