Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zmarła kobieta potrącona na przejściu przy targowisku

Jak już wiecie wczoraj pisaliśmy (przeczytaj) o potrąceniu na przejściu dla pieszych przy tymczasowym miejskim targowisku. Dziś uzyskaliśmy informację 75-letnia poszkodowam pomimo udzielonej pomocy przez załogę karetki na miejscu wypadku, a także w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Kierująca 68 - letnia kobieta była trzeźwa, ale została pobrana krew na obecność narkotyków. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że kierująca była bardzo opryskliwa, dodatkowo mówiła, że jej się spieszy...

Przejście na którym doszło do wypadku zostało dwa tygodnie temu odmalowane, jest więc widoczne. W okolicach tego miejsca wprowadzono ograniczenie prędkości do 30 km/h. W dni targowe znajduje się przy rynku patrol straży miejskiej, z włączoną sygnalizacją świetlną, to też powoduje wyhamowanie prędkości przy tym miejscu. Wczorajsze zdarzenie miało miejsce o 6.58 strażników tam jeszcze nie było.

Strażnicy miejscy jak się dziś dowiedzieliśmy mają tam pełne ręce roboty, ponieważ piesi często ignorują znaki zakazu poruszania się, nie stosują się do poleceń strażników, ignorują je. Mandaty otrzymują też parkujące na zakazie pojazdy zasłaniające to przejście.

 reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama