Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Podpisane umowy z organizacjami pozarządowymi [wideo]

W  sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Praktycznego przy Zespole Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich w Kołobrzegu odbyło się spotkanie starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego oraz wicestarosty Jacka Kusia z organizacjami pozarządowymi, z którymi w tym roku podpisane zostały umowy na realizację zadań publicznych.

Na wspieranie zadań publicznych z zakresu ochrony i promocji zdrowia oraz działalności na rzecz osób niepełnosprawnych w roku 2023 umowy zostały zawarte z: Polskim Czerwonym Krzyżem Zarządem Rejonowym w Kołobrzegu, Stowarzyszeniem Amazonek Kołobrzeg, Stowarzyszeniem Użytkowników Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej oraz ich Rodzin i Przyjaciół „Feniks” Kołobrzeg, Stowarzyszeniem Niewidomych i Słabowidzących w Kołobrzegu, Fundacją Inter Medical - Zdrowie - Dobra Inwestycja, Fundacją "Na Przekór Przeciwnościom" oraz Stowarzyszeniem „VICTORIA” dla Osób z Chorobą Nowotworową.

Natomiast na wspieranie zadań publicznych z zakresu porządku i bezpieczeństwa publicznego umowa podpisana została z Fundacją „Bezpieczny Powiat”.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama