Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

28 maja 2023    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2023    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W środę policyjna akcja przy przejściach dla pieszych

Piesi to niechronieni uczestnicy ruchu drogowego najbardziej zagrożeni wypadkami! Znaczna część zdarzeń związanych z ich potrąceniem ma miejsce w rejonie przejść dla pieszych. Dlatego już w środę kołobrzescy policjanci przeprowadzą wzmożone działania skierowane przede wszystkim na bezwzględne przestrzeganie przepisów w ich rejonie.

Już jutro policjanci przeprowadzą akcję, która będzie miała na celu podniesienie świadomości kierujących pojazdami silnikowymi oraz pieszych w obrębie przejść dla pieszych i przejazdów rowerowych. Funkcjonariusze będą respektować przepisy prawa w związku z każdorazowym jego naruszeniem, zarówno przez kierujących jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego – pieszych i rowerzystów. Działania mają na celu przede wszystkim uświadomienie korzystającym z drogi, że ustawa Prawo o Ruchu Drogowym jest aktem normatywnym, który należy znać i stosować.
Pamiętajmy, że wielu niebezpiecznych, czy wręcz tragicznych sytuacji można uniknąć gdy zrozumiemy, że bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama