Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dotacje dla klubów sportowych zostały przyznane [wideo]

W środę w sali konferencyjnej MOSIR odbyło  się podpisanie umów dotacyjnych z klubami. W tegorocznym budżecie Gminy Miasto Kołobrzeg na dofinansowanie zadań z zakresu rozwoju sportu przeznaczono kwotę w wysokości: 3.300.000,00 zł , z czego:
1) 1.815.000,00 zł z przeznaczeniem na realizację zadań w zakresie sportu profesjonalnego,
2) 1.386.000,00 zł z przeznaczeniem na realizację zadań w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży,
3) 99.000,00 zł z przeznaczeniem na szkolenie żeglarskie dzieci i młodzieży.

W 2023 roku o udzielenie dotacji celowej ubiegało się 25 klubów sportowych, które złożyły w sumie 29 wniosków o dotację. Wsparcie finansowe przyznane zostało wszystkim ubiegającym się o dotację organizacjom na kwotę ogółem: 3.295.500,00 zł. Otrzymane dofinansowanie kluby mogą przeznaczyć w szczególności na: zakup sprzętu sportowego, realizację programów szkolenia, pokrycie kosztów organizowania zawodów sportowych lub uczestnictwa w tych zawodach, pokrycie kosztów korzystania z obiektów sportowych dla celów szkolenia sportowego, sfinansowanie kontraktów zawodniczych i wynagrodzenia kadry trenerskiej.

Dofinansowanie otrzymały kluby : Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg, Uczniowski Klub Sportowy Kyokushin Karate Kołobrzeg Buntai , Kołobrzeska Grupa Regatowa, Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska, Kołobrzeskie Stowarzyszenie Łuczników MEWA, Akademia Akrobatyki La Passion, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Kotwica 50 Kołobrzeg, Klub Pływacki Bałtyk, Miejski Klub Pływacki, Miejski Klub Piłkarski Kotwica Kołobrzeg.

Więcej w materiale wideo.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama