Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nekrologi za bardzo straszyły przechodniów?

Nasza czytelniczka zwróciła uwagę na przestawienie słupa z nekrologami po remoncie ulicy Armii Krajowej. Na czas remontu ulicy słup został zamontowany, ale po zakończeniu prac nie powrócił na swoje miejsce. Nasza czytelniczka zastanawia się, dlaczego tak się stało, skoro mieszkańcom wcześniej obiecano, że słup będzie przy poczcie. Komuś przeszkadzał? A może nekrologi były zbyt przerażające?

Zapytaliśmy o sprawę Michała Kujaczyńskiego. Rzecznik prezydenta odpowiedział, że obecne słupy są dość wysłużone i miasto zamierza je wymienić. Ponieważ jednak obecna konstrukcja mocno ingeruje w grunt, bo trzeba m.in. wykonać wylewkę betonową, słup zamontowano w pobliżu przystanku autobusowego, ale na przeciwko poczty. Gdy słupek będzie wymieniany na nowy, jest szansa, że zostanie przywrócony w okolice poczty.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama