Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wodociągi mają problem z zasilaniem

Nocne uszkodzenia linii przesyłowych i prowadzone w ciągu dnia naprawy prowadzone są nadal. W ich efekcie zasilanie stracił Zakład Uzdatniania Wody w Bogucinie. W konsekwencji, spadło ciśnienie na głównej magistrali przesyłowej dla Kołobrzegu. Odbiorcy w powiecie byli przez pewien czas zaopatrywani tylko przez ujęcie wody w Rościęcinie, ale jak mówi naszemu portalowi prezes Paweł Hryciów, to za mało, aby wodę dostarczyć wszędzie.

Na obecną chwilę, udało przywrócić się zasilanie w energię elektryczną na terenie zakładu i woda jest pompowana zgodnie z planem. Jak mówi na prezes Miejskich Wodociągów i Kanalizacji, sytuacja jest pod kontrolą i wody dziś wieczorem nie powinno zabraknąć. W razie odłączenia Bogucina od zasilania w prąd z sieci ogólnej, uruchomione zostaną agregaty prądotwórcze.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama