Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

31 maja 2023    |    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
31 maja 2023    
    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Uroczyste otwarcie Wojskowego Centrum Rekrutacji

Od 1 lutego 2023 roku Wojskowe Centrum Rekrutacji funkcjonuje przy ulicy Koszalińskiej 76 w Kołobrzegu. Dziś odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby WCR z udziałem zaproszonych gości, w tym: szefa Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji płk. Mirosława Brysia, parlamentarzystów, starosty kołobrzeskiego oraz prezydent miasta Kołobrzeg. Ceremoniał otwarcia nowego obiektu poprowadził szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Kołobrzegu ppłk Piotr Malitowski.

Do zadań Wojskowego Centrum Rekrutacji w Kołobrzegu należy m.in.: promocja obronności i służby wojskowej, rekrutacja i nabór ochotników do czynnej służby wojskowej i aktywnej rezerwy oraz zapewniania operacyjnego i mobilizacyjnego rozwinięcia jednostek wojskowych.reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama