Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

30 maja 2023    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2023    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Radni uczcili pamięć ofiar wojny na Ukrainie, zajęli się też kempingiem

Radni obradowali dziś na 59 sesji Rady Miasta Kołobrzeg. Posiedzenie odbyło się w rocznicę wybuchu wojny na Ukrainie, wobec czego, przewodniczący rady Bogdan Błaszczyk, zaapelował o uczczenie minutą ciszy pamięć ofiar tej wojny.

Następnie, radni rozpatrywali projekty merytoryczne znajdujące się w porządku obrad. Co do zasady, najważniejsze dotyczyły spraw kempingu przy ul. 4. Dywizji Wojska Polskiego. Radni nie przychylili się do wniosku pełnomocnika byłego dzierżawcy, aby wstrzymać wykonanie uchwały, podjętej 28 grudnia 2022 roku w sprawie zgody na wydzierżawienie terenu na 9 lat. Jednocześnie, radni podjęli decyzję o przekazaniu skargi pełnomocnika byłego dzierżawcy do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Szczecinie.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama