Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

28 maja 2023    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2023    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dziura w drodze, utrudnienia na Wojska Polskiego

W niedzielę rano na ulicy Wojska Polskiego pojawiła się dziura w jezdni, która z godziny na godzinę się powiększała. Pęknięta jezdnia na skrzyżowaniu Wojska Polskiego/Pomorska została obstawiona pachołkami, a w poniedziałek pracownicy Miejskich Wodociągów i Kanalizacji przystąpili do diagnozowania przyczyn zapadnięcia się jezdni przy studzience kanalizacyjnej. Okazało się, że kilka lat temu niedokładnie została podłączona kanalizacja z pobliskiego budynku i trwało podmywanie jezdni. Pracownicy techniczni wodociągów naprawili w studni uszkodzone przyłącze i zabezpieczyli otwór po wypłukaniu podłoża. Teraz ubytkiem zajmą się pracownicy Zieleni Miejskiej.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama