Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W poniedziałek policjanci zatrzymali 5 poszukiwanych

W poniedziałek kołobrzescy funkcjonariusze zatrzymali aż 5 osób, które do tej pory skutecznie unikały odbycia prawomocnie zasądzonych wyroków. Pierwszym zatrzymanym był 41-letni kołobrzeżanin, który dopuścił się przestępstw przeciwko mieniu i został skazany na 5 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Za podobne przestępstwa nakazem doprowadzenia poszukiwano kolejnego zatrzymanego, który otrzymał karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Trzeci poszukiwany usłyszał wyrok roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został skazany za uszkodzenie ciała i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu innej osoby.

Nakaz doprowadzenia do aresztu celem odbycia kary zastępczej wydano także za 68-letnim mieszkańcem powiatu kołobrzeskiego, który nie uiścił kary grzywny. Zatrzymany spędzi 25 dni w areszcie.
Ostatni to 60-letni mieszkaniec Ustronia Morskiego, którego zatrzymali policjanci z tamtejszego posterunku. Mężczyznę poszukiwano w związku z ustaleniem jego miejsca pobytu do celów procesowych.

foto archiwum

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama