Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tatiana Gutowska w TOP 10 You Can Dance

Tatiana Gutowska idzie jak burza! Młoda tancerka Szkoły Tańca VSDS jest już w najlepszej 10 programu You Can Dance Nowa Generacja 2.

W ostatnim odcinku to właśnie duet Tatiany i Tadeusza został wybrany przez jury programu za najlepszy. Agustin Egurrola stwierdził, że ich występ był najbardziej kompletnym show do tej pory, była jakość i osobowość. Ida Nowakowska powiedziała, że są świetnym duetem tanecznym i że zatańczyli na 200%, porównując ich do muzycznego duetu Beyonce i Lady Gagi. Dla Kasi Cichopek i całej Polski są inspiracją, są młodzi, ambitni i jest w nich zakochana. Oceny o jakich można pomarzyć!

Niestety z powodu niskiej ilości smsów Tatiana po raz kolejny została nominowana do opuszczenia programu i musiała zatańczyć solówkę. Kto zna Tatianę wie, że ona nigdy się nie poddaje i solo zatańczyła rewelacyjnie dzięki czemu pozostała w programie.

W show TVP poszukiwani są tancerze wszechstronni, tacy, którzy poradzą sobie w różnych stylach tanecznych, Tatiana jest już jedyną tancerką hip hop, która pozostała w YCD.

Głosowanie na tancerzy kończy się w każdą środę o 23:59.

Czy Tatiana przejdzie do kolejnego odcinka? O tym dowiemy się już w piątek 3 marca o godz.20:45.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama