Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Czy parking na Śliwińskiego będzie płatny?

Przeglądając Biuletyn Informacji Publicznej, można się czasem dowiedzieć ciekawych rzeczy z interpelacji kołobrzeskich radnych. I tak radna Izabela Zielińska złożyła zapytanie czy nie można podreperować budżetu Komunikacji Miejskiej, przekazując jej parking znajdujący się obok siedziby spółki i zrobić ten teren parkingiem płatnym. Argumentem, który podaje radna jest fakt, że spółka odnotowuje straty z powodu remontowanej ulicy Zdrojowej i nieczynnych tam obecnie parkometrów. Zapytaliśmy o interpelację rzecznika prezydenta miasta Michała Kujaczyńskiego: Wystosowaliśmy pismo do Komunikacji Miejskiej z zapytaniem czy są zainteresowani wzięciem tego terenu w dzierżawę. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna to jest bardzo prawdopodobne, że jeszcze w tym roku teren będzie objęty strefą płatnego parkowania.- poinformował nas rzecznik.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama