Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ulica 4 Dywizji Wojska Polskiego będzie gotowa w połowie kwietnia

Kilka tygodni temu pisaliśmy o planach starostwa związanych z remontem ulicy 4 Dywizji Wojska Polskiego. Dziś w gabinecie wicestarosty podpisano umowę na realizację ułożenia warstw bitumicznych na tej ulicy.

Powiat Kołobrzeski z własnych środków budżetowych zrealizuje to zadanie. W ramach inwestycji zostanie sfrezowana stara nawierzchnia, wykonane nowe warstwy bitumiczne oraz powstanie nowe oznakowanie poziome. Długość przebudowanego odcinka wyniesie 850 metrów.

Wykonawcą została firma POL- DRÓG z Drawska Pomorskiego. Wartość wykonywanych robót to 930.000,00 złotych. Termin wykonania inwestycji: 40 dni od podpisania umowy – połowa kwietnia 2023 roku. 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama