Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

28 maja 2023    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2023    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Za toalety w Kołobrzegu można już płacić kartą lub telefonem

16 miejskich toalet, tyle znajduje się w zasobach miasta. Niektóre z nich są sezonowe.Te, które działają cały rok są powoli wyposażane w czytniki kart. Do tej pory za wejście do wszystkich sanitariatów można było zapłacić tylko gotówką, co dla wielu osób było sporym problemem. Wsłuchując się w potrzeby mieszkańców i turystów rozpisano przetarg, w którym zawarto informację o płatnościach elektronicznych.  Teraz płatności można dokonać kartą, telefonem, zegarkiem lub opaską z chipem. Pierwszą taką toaletą jest ta znajdująca się z tyłu Urzędu Miasta przy placu zabaw na Dubois. Następna z takimi możliwościami jest ta na deptaku przy Sułkowskiego. Jak mówi naszej redakcji rzecznik prasowy prezydenta Michał Kujaczyński : do końca kwietnia wszystkie miejskie toalety powinny być już wyposażone w czytniki z możliwością płacenia zbliżeniowo za skorzystanie z toalety.

Można śmiało powiedzieć, że Kołobrzeg wkroczył w toaletowy XXI wiek. Przypominamy, że posiadacze Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca mogą z toalet korzystać za darmo.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama