Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

28 maja 2023    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2023    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Tatiana Gutowska w najlepszej 8 You Can Dance

Tatiana Gutowska nie zwalnia tempa i melduje się w najlepszej 8. programu You Can Dance – Nowa Generacja 2.

Po każdym odcinku Tatiana i jej taneczny partner Tadeusz losują jaki styl tańca będą musieli zaprezentować w kolejnej odsłonie programu. Tym razem wypadło na taniec współczesny czyli technikę tańca, z którą tancerze hip hopowi praktycznie nigdy nie mieli do czynienia. Warto zaznaczyć, że na naukę nowego duetu mają tylko 6 dni, do tego dochodzi jeszcze jeden układ wszystkich uczestników programu. W ostatnim odcinku młodzi tancerze wystąpili na scenie z Julią Żugaj czyli topową influencerką wśród dzieci i młodzieży.

Jak tym razem poszło Tatianie i Tadeuszowi? Kasia Cichopek była zachwycona ich występem, powiedziała, że szanuje ich talent, ale także ciężką pracę, którą było widać w tym duecie. Pokazali delikatność i power w tym samym czasie. Ida Nowakowska była zaskoczona i poprosiła, aby dalej tak zaskakiwali w kolejny odcinkach. Przewodniczący jury Agustin Egurrola powiedział, że nie wierzy, że tancerze hip hopowi zatańczyli w taki sposób. Ich występ nazwał prawdziwą etiudą teatralną, wykonaną z dużą dokładnością i muzykalnością. Na koniec stwierdził, że pod względem aktorskim duet Tatiany i Tadeusza był pierwszą ligą.

Dzięki dużej ilości głosów w ostatnim odcinku Tatiana była bezpieczna i nie musiała tańczyć solówki.

Czy w kolejnym odcinku również bez problemów przejdzie dalej? O tym przekonamy się w już w piątek 10 marca o godz.20:50.

Jak w każdą środę głosowanie na uczestników programu kończy się standardowo o godz.23:59.

Tatiana Gutowska jest tancerką kołobrzeskiej Szkoły Tańca VSDS. Jej trenerkami są Magdalena Sokołowska i Paulina Harris.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama