Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

31 maja 2023    |    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
31 maja 2023    
    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Reprezentacja Sienkiewicza w pływaniu drużynowym nagrodzona

W środę 8 marca w Zespole Szkół Nr. 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu, wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś oraz członek Zarządu Powiatu Mirosław Tessikowski spotkali się i wręczyli upominki żeńskiej reprezentacji szkoły w pływaniu drużynowym, która w listopadzie wywalczyła I miejsce w Mistrzostwach Województwa Dziewcząt w Pływaniu Drużynowym, w finale pokonując najlepsze drużyny z naszego województwa. W skład drużyny weszły uczennice: Kornelia Żurowicz, Zosia Okulińska, Marika Getka, Justyna Klimorowska, Hania Trojanowska, Zuzia Głuch, Kornelia Żmuda oraz Roksana Hofman. Opiekunem szkolnej drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Grzegorz Markowski.

Jak mówił na spotkaniu nauczyciel Grzegorz Markowski: Udało się pokonać drużynę szkoły z Koszalina, przegrywaliśmy 2 punktami, było bardzo trudno ale w ostatniej sztafecie udało nadrobić i zwyciężyć.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama