Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Kołobrzegu zebrali nakrętki dla Michała

Placówka SG w Kołobrzegu już drugi raz przyłączyła się do akcji Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Okruszek” w Kołobrzegu, której celem była zbiórka nakrętek. Pieniądze zebrane z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na leczenie 13-letniego Michała, cierpiącego na autoimmunologiczne zapalenie mózgu.

Chłopiec potrzebuje trzech dawek leku, a koszt tylko jednej, to 50 tys. zł. Jego rodziców nie stać na zakup tego leku, stąd różne akcje poszukiwania środków. W ciągu krótkiego czasu funkcjonariuszom i pracownikom z Placówki SG w Kołobrzegu udało się uzbierać 30 kg nakrętek, które 8 marca przekazano Irenie Wałęska koordynatorowi akcji z ramienia Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Okruszek”. Ponadto spotkanie było okazją do przedstawienia wychowankom ośrodka zadań Straży Granicznej i promocji formacji.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama