Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Miasto z kempingiem poszło do sądu, wniosek złożył też dzierżawca

28 lutego upłynął termin, jaki Urząd Miasta Kołobrzeg dał dzierżawcy kempingu do opuszczenia działki i zwrócenia jej miastu, zgodnie z umową. Dziś sprawdziliśmy, jak mają się sprawy. Okazuje się, że miasto wystąpiło do sądu o uruchomienie egzekucji w trybie art 777 kodeksu cywilnego, posiadając do tego stosowny dokument od dzierżawcy, potwierdzony przez notariusza. Takie oświadczenie składa się w związku z podpisywanymi umowami właśnie na wypadek takich sytuacji, jak obecnie. Jednak dzierżawca wniósł do sądu o wydanie zabezpieczenia, w związku z jego sporem z miastem i zamiarem wytoczenia powództwa w zakresie umowy. Teraz już wiadomo, po co była cała ta sytuacja, o której pisaliśmy na naszym portalu (przeczytaj). Czekamy na decyzje sądu, które powinny zapaść w ciągu kilkunastu dni.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama