Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kołobrzeskie Neony zaprezentowały wizualizację wystawy plenerowej

8 marca w sali konferencyjnej Urząd Miasta Kołobrzeg zaprezentowano koncepcję plenerowej galerii "Kołobrzeskie Neony" przed ekspertami z zespołu do spraw uatrakcyjnienia przestrzeni publicznych miasta Kołobrzeg.
Na spotkaniu przybliżono historię świetlnych reklam, opowiadano o pionierskim designie w naszym mieście oraz przedstawiono wizualizację tego jak mogłaby wyglądać taka plenerowa ekspozycja. Przedstawiciele Kołobrzeskich Neonów mówili również o zabezpieczeniu obiektów, które znajdą się w galerii i potencjale, jaki można wyzwolić w parku przy ul. Frankowskiego.
Przypomnijmy, że trzy neony KWIATY, KOGUTEK i FREGATA już zostały „adoptowane" i trwa ich renowacja. Ostatni - SKANPOL - wciąż czeka na kogoś, kto własnoręcznie będzie chciał go odnowić lub zechce sfinansować takie zabiegi. Pracujemy stale nad pozyskaniem kolejnych neonów, więc kolekcja może wkrótce się powiększy.

foto Kołobrzeskie Neony

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama