Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mały skład amunicji odkryto w parku na plaży zachodniej

Zgłoszenie wpłynęło w niedzielne popołudnie do służb. Podczas poszukiwań prowadzonych przez grupę badawczą odkryto pod ziemią mały skład amunicji. Jak udało nam się ustalić znalezisko jest dość interesujące. W skład pozostałości po II Wojnie Światowej wchodzą : pociski 2x 120mm, 3 x 88mm, 2x 75mm, część pocisku z zapalnikiem, 1 granat nasadkowy od mausera oraz  1x pocisk przeciwlotniczy 20mm  i około 30 sztuk amunicji. Przez cały wczorajszy dzień i noc do dzisiejszego poranka znaleziska pilnowali Strażnicy Miejscy, teraz na miejscu zjawiła się policja. O znalezisku został poinformowany patrol saperski, który w ciągu najbliższych kilku godzin podejmie niewybuchy.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama