Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sezonu jeszcze nie ma, a hulajnogi już w wodzie

Widok źle zaparkowanej i porzuconej na środku chodnika elektrycznej hulajnogi na stałe wpisał się już w krajobraz dużych miast ale Kołobrzegu również. Coraz większy problem stanowią pojazdy, które wyrzucane są przez użytkowników do rzek, kanałów czy miejskich fontann. Hulajnogi, którą prezentujemy na zdjęciach zauważono w kanale przy drugim etapie kołobrzeskiej obwodnicy tuż przy ścieżce rowerowej. Albo komuś przeszkadzały, albo komuś się nudziło. Trochę zastanawiające jest to, że operatorzy nie poszukują swoich urządzeń po sygnale GPS i nie interesują się zaginionymi hulajnogami. Na ulicach naszego miasta widać już powrót po przerwie zimowej kolejnych firm zajmujących się wynajmem tego sprzętu na minuty. Czy w Kołobrzegu mają szanse pojawić się w przyszłości parkingi dla hulajnóg jak na przykład w trójmieście? W Gdyni w ramach porozumień miasto oznakowało miejsca postojowe dla pojazdów współdzielonych. Akcja ma na celu uporządkowanie przestrzeni miasta i zobligowanie wypożyczających do odpowiedzialnego użytkowania hulajnóg.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama