Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

30 maja 2023    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2023    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Olimpijski twardziel – Janusz Kusociński, otwarto wystawę w Milenium

W kompleksie Milenium otwarto dziś kolejną wystawę wspólnie z Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie - tym razem poświęconej wybitnemu lekkoatlecie Januszowi Kusocińskiemu. Postać wybitna zarówno pod względem wyników sportowych  jak i swojej postawy w trudnych czasach dwudziestolecia międzywojennego. Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles w 1932 roku były szczególne dla Janusza Kusocińskiego. Zdobył on wtedy złoty medal w biegu na 10 000 m, co było pierwszym zdobytym takim trofeum w polskim męskim sporcie.  Zapraszamy do zwiedzania wystawy - kompleks Milenium Kołobrzeg 1 piętro - wstęp wolny.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama