Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

31 maja 2023    |    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
31 maja 2023    
    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Tylko jednego dnia policjanci ujawnili 59 wykroczeń pieszych i kierujących

Wczoraj na drogach całego kraju odbyła się akcja NURD czyli działania ukierunkowane na bezpieczeństwo Niechronionych Uczestników Ruchu Drogowego. Wszystko po to, by przypomnieć, że wzajemna korelacja między pieszymi, rowerzystami i kierowcami, wzajemny szacunek i przestrzeganie przepisów, mają ogromny wpływ na wspólne bezpieczeństwo na drogach.

Podczas całego wczorajszego dnia, 11 policjantów Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kołobrzegu skontrolowało 47 pojazdów i ujawniło 59 wykroczeń, w tym m.in.:
-rowerzystów którzy popełnili wykroczenia związane z jazdą wzdłuż po przejściu dla pieszych (9) oraz jazdą wzdłuż po chodniku lub korzystaniem z drogi dla pieszych (8); 3 pieszych, którzy przekraczali jezdnię w niedozwolonym miejscu oraz kierujących pojazdami mechanicznymi, którzy popełniali wykroczenia wobec pieszych m.in. nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu na przejściu dla pieszych (4), wyprzedzanie na przejściu dla pieszych (5), omijanie pojazdu przed przejściem dla pieszych (2).

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama